<-BlogDescription->

بحثهای بعد از انتخابات خود را اینجا انجام دهید
به چه کسی رای دادی ؟  چرا ؟
--------------------------------------

سایت خبری سولدوز نیوز  ,  خبرگزاری مجازی ایران

http://suldoz.ir


::
:: مرتبط با:
نویسنده :
تاریخ : سه شنبه 1392/02/3
نمایش نظرات 31 تا 60
سه شنبه 1392/04/11 01:50 قبل از ظهر
غضنفر از تاکـ..سی پیاده می شه درو محکم می بنده می گه پدر سگ خودتی. «

راننده میگه من که چیزی نگفتم.غضنفر می گه بعدا که می گی

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
سه شنبه 1392/04/11 01:48 قبل از ظهر
غضنفر واسه رفیقاس خالی می بنده می گه: من هر دو هفته یک بار می رم ژاپن. «

رفیقاش می گن اگه راست می گی اسم یکی از خیابوناش رو بگو؟ غضنفر یه

خورده فکر می کنه بعد می گه: اهان خیآبون شهید بروسلی
سه شنبه 1392/04/11 01:47 قبل از ظهر
غضنفر می ره جبهه بعد از 2 روز برمی گرده.میگن چی شد اینقدر زود برگشتی؟ «

میگه: بابا اونجا به قصد کشت تفنگ بازی می کنن
سه شنبه 1392/04/11 01:47 قبل از ظهر
غضنفر رو برق 3 فاز می گیره پرت می کنه بلند می شه می گه: «

اگه مردین یه فاز یه فازبیاین جلو
سه شنبه 1392/04/11 01:44 قبل از ظهر
به غضنفر یه ماشین می دن که فرمونش سمت راست بوده بعد یه مدت ازش می پرسن «

چطوره؟ میگه خوبه ، فقط هر وقت تف می کنم میفته روی زنم
سه شنبه 1392/04/11 01:43 قبل از ظهر
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

غضنفر میره پرنده فروشی طوطی بخره یه جغد میکنن تو پاچش. میاد خونه بعد یه «

مدتی دوستش میاد پیشش میگه: طوطیت حرف هم میزنه؟ میگه: حرف نمیزنه، خوب دقت

میکنه!!
سه شنبه 1392/04/11 01:38 قبل از ظهر
غضنفر به دختره میگه بوس میدی؟ میگه نه! غضنفر میگه به جهنم بخاطر خودت گفتم من «

خودم زن دارم
سه شنبه 1392/04/11 01:30 قبل از ظهر

مسافری كه تازه به شهر غضنفر وارد شده بوده از آقا غضنفر می پرسه ما اینجاغریبیم. كجا آمپول می زنن؟ غضنفر باسنش رو نشون می ده می گه اینجا
افشاگری غرویان درباره جریان آیت‌الله مصباح
یکشنبه 1392/04/9 04:22 بعد از ظهر
* (چند نمونه از شباهت‌های انجمن حجتیه با تفکر جریان آیت‌الله مصباح یزدی) خیلی تاکید روی سنت و نیز روی بی‌اعتنایی به رای مردم و نظر مردم و این جور چیزها؛ می توان گفت اینها شباهت است.
* (در پاسخ به اینکه جریان جدا شدن شما از آیت‌الله مصباح یزدی چیست؟) ایشان از نظر علمی، حق استادی به گردن بنده دارند ولی سر این مسائل افراطی که در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) اتفاق افتاد، من دیگر نتوانستم در مسائل سیاسی و اجتماعی با آنها همکاری داشته باشم و استعفای خودم را نوشتم و استعفای مکتوب من هم آنجا موجود است. چون اینها وارد جریانات سیاسی شدند، مثل جریان بر هم زدن سخنرانی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در حرم حضرت معصومه (س) در 15 خرداد سال 85. داستانش مفصل است؛ من در این جور کارها گفتم که نمی‌توانم با آنها همکاری کنم و لذا همکاری خودم را با آنجا قطع کردم. یک کارهای خیلی شدید افراطی در آنجا انجام می‌شد؛ مثلا در زیرزمین موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)، یک اتاقی بود که اتاق محکمه و اتاق تفتیش عقاید بود و آنجا برخوردهای خیلی غیر اخلاقی با افراد می‌کردند؛ برخوردها به خاطر مسائل سیاسی و اجتماعی بود که حالا من فعلا بنا ندارم آنها را خیلی باز کنم و توضیح دهم؛ لذا دیگر از نظر سیاسی و اخلاقی من نتوانستم آن روش‌های تند و افراطی و نیز بد اخلاقی‌های سیاسی و اجتماعی آنان را تحمل کنم، لذا ادامه همکاری ندادم و استعفا کردم.
http://www.parsine.com/fa/news/119081/افشاگری-غرویان-درباره-جریان-آیت‌الله-مصب
شنبه 1392/04/8 12:53 بعد از ظهر
تاوقتی فرهنگ اسلامی بر جامعه حاکم نشود رفاه اقتصادی نجات دهنده نخواهد بود چراکه رفاه بدون دینداری فساد آور است . هنوز بعضی خواص جامعه دنبال رفاه اقتصادی اند و از اجرای فرهنگ اسلام سخنی نمی گویند گویا انقلاب مردم برای نان و آب بوده . غافل از اینکه اقتصاد وسیله است برای رشدمعنوی انسانها .
شنبه 1392/04/8 12:53 بعد از ظهر
تاوقتی فرهنگ اسلامی بر جامعه حاکم نشود رفاه اقتصادی نجات دهنده نخواهد بود چراکه رفاه بدون دینداری فساد آور است . هنوز بعضی خواص جامعه دنبال رفاه اقتصادی اند و از اجرای فرهنگ اسلام سخنی نمی گویند گویا انقلاب مردم برای نان و آب بوده . غافل از اینکه اقتصاد وسیله است برای رشدمعنوی انسانها .
پیش بینی من در مورد مصباح درست بود برای رهبر هم تعیین تکلیف کردند
پنجشنبه 1392/04/6 01:29 قبل از ظهر
واقعیت این است که آیت الله مصباح یزدی 4 روز بعد از انتخابات در یک سخنرانی گفته است "هرچند اصل حضور مردم در این انتخابات لازم بوده و تأثیرات مثبت بین‌المللی دارد، اما به نظر تنها حضور کافی نیست و باید اصلح را انتخاب کرد، مخصوصا اگر در مقابل اصلح کسانی باشند که ممکن است ضعف‌هایی داشته باشند که در سیاست گذاری‌ها و مدیریتشان احتمال وارد شدن ضرر به اسلام و مسلمین وجود داشته باشد. مردم ما همواره منتظر رهنمودهای مقام معظم رهبری و شاخص‌های اصلح از زبان ایشان هستند، تا بتوانند با توجه به آن ملاک‌ها اصلح را پیدا کنند، اما مقام معظم رهبری همواره تأکید می‌کردند که بنده درباره کاندیداها هیچ اظهار نظری نمی‌کنم، اما چرا با وجود اینکه مصلحت کشور مهم است و این مصلحت می‌تواند با انتخاب یک فرد تأمین شود، رهبری اظهار نظر نمی‌کنند؟"
اگرچه او در ادامه سخنان خود توضیح داده است که «هرچند عنوان اولی این است که معرفی کامل شاخص‌های نامزد اصلح، توسط ایشان برای جامعه مفیدتر خواهد بود، اما با چنین کاری نظام متهم خواهد شد که این انتخابات مهندسی شده و فرمایشی است و از لحاظ بین‌المللی تأثیر بسیار منفی برکشور دارد» اما همین اظهارنظر او در برخی رسانه های ضدانقلاب به انتقاد علامه مصباح یزدی از رهبر معظم انقلاب تعبیر شده است.
موضوع وقتی جنجالی تر شد که یک روزنامه داخلی وابسته به آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز به انتقاد شدید از این اظهارات پرداخت و به دنبال آن سلسله مباحث و اظهارنظرهای زنجیروار جدیدی در رسانه ها مطرح شد.
.
پنجشنبه 1392/04/6 01:28 قبل از ظهر


هاشمی:با این‌که دیر وقت بود، به بیمارستان [قلب جماران] رفتم. امام با زحمت حرف می‌زدند. با صدای ضعیف به من فرمودند داروی زهری که قطعنامه را پذیرفتم، برایم تلخ بود و تعبیر به جام زهر کردم، اما امروز که می‌بینم بعد از مرگ من، کشور مشکل جنگ ندارد، آن تلخی برایم شیرین است. از شنیدن کلمه مرگ تکان خوردم و اشکم ریخت. سکوت کردم؛ نمی‌خواستم امام آن منظره را ببینند...
صد رحمت به سنگ پای قزوین
چهارشنبه 1392/04/5 04:26 بعد از ظهر
یا دتان است در مورد هاله نور چه می گفتید چه در حق ایتالله صانعی کردید ...پس چرا رسما نمی گویید غلط کردم..والله شما بصیر ت نداشتید وبه دیگران تهمت زدید .صد رحمت به یهودیان چرا نمی گویید غلط کردیم حرف شما درست بود این مرد درو غ گو بود .این مرد از امام زمان سو استفاده کرد . چرا هنوز می گویید فتنه وبصیرت .دیدید شما بصیر ت نداشتید دیدید ما با بصیر ت بودیم .دیدید فتنه همان احمدی نژاد بود وشما هم از فتنه حمایت کردید ..بله متدینین دچار فتنه در اخر الزمان میشوند به قول شما انهایی که لا ابلی هستند که شیطان امتحانشان نمی کند متدینین در زمان احمدی نژاد دچار فتنه شدند وهمه مردود شدند . البته علمای حقیقی سربلند بیرون امدند بروید مواضع استاد اخلاق تهران اقای طباطبایی را بینید .مواضع ایتالله جوادی املی را بینید .. مواضع ایتالله وحید خراسانی .بیتایتالله دستغیب .ایتالله مفتح ایتاللهه صدوقی حوزه عارف جلیل القدر ایتالله نجابت را بینید .بله انها با بصیر ت حقیقی بودند .ومواضع درست گرفتند ولی دنیا واخرت شما نابود شد اخرت چون با ابروی مومنان بازی کردید دنیا هم که اقای روحانی برایتان خراب کرد وبی ابرویی احمدی نژاد برای شما مان .برید روزنامه کیهان را بخوانی http://fararu.com/fa/news/154223/واکنش-کیهان-به-سخنان-الهام-درباره-احمدی-نژاد .امروز اقای شریعتمداری تو روزنامه اش همه حرفهای ایتالله صانعی را تایید کرد ولی ان روز شما مر جعیت را هتک حرمت کردید صد رحمت به سنگ پای قزوین
سید
چهارشنبه 1392/04/5 04:15 بعد از ظهر
واکنش کیهان به سخنان الهام درباره احمدی نژاد : دکتر الهام می‌گوید؛ «ثانیاً: ظاهراً سخنگوی محترم دولت فراموش کرده که اعتراض‌ها به ادعای «هاله نور» بود که آقایان ابتدا بر آن تأکید کردند ولی هنگامی که با اعتراض روبرو شدند، آن را تکذیب کردند و نهایتاً وقتی نوار صوتی کسی که چنین ادعای سخیفی را مطرح کرده بود، منتشر شد، ترجیح دادند درباره آن سکوت کنند و معلوم نیست سخنگوی دولت را چه می‌شود که از اعتراض به یک ادعای سخیف و بی‌پایه با عنوان «بی‌توجهی به استقرار حکومت علوی»! یاد می‌کند؟!

ج: سخنگوی دولت گلایه می‌کند که چرا بعضی‌ها «تلاش احمدی‌نژاد در مسیر استقرار حکومت علوی را تنها به یک بشقاب خالی محدود کرده‌اند»! و گفتنی است تاکنون تصور می‌شد ماجرای بشقاب خالی فقط یک شایعه است و این که می‌گویند حلقه انحرافی این بشقاب خالی را برای حضرت صاحب‌الزمان(عج) روی میز می‌گذارد، تهمتی است که به آنها می‌زنند ولی حالا جناب الهام می‌فرمایند؛ تلاش احمدی‌نژاد برای استقرار حکومت علوی تنها به یک بشقاب خالی محدود نمی‌شود؟! آیا این سخن را باید به حساب سهواللسان آقای الهام گذاشت یا اعتراف به این که «بشقاب خالی» شایعه نیست، بلکه به قول ایشان تلاش آقایان برای استقرار حکومت اسلامی را نبایستی فقط به این «بشقاب خالی» محدود کرد!

د: آقای دکتر الهام در تعریف و تمجید از آقای احمدی‌نژاد چنان اغراق می‌کند که گویی انقلاب اسلامی و گسترش دامنه اسلام همه و همه مدیون ایشان است!

در آخرین ساعات دیروز باخبر و خوشحال شدیم که آقای دکتر الهام اظهارات خود را تصحیح کرده است ولی خبر که آمد، متاسفانه خوشحال‌کننده نبود. کاش آقای الهام با سابقه دیانتی که از ایشان داریم به جای توجیه آنچه گفته‌اند، در یک کلمه از اشتباه خود پوزش بخواهند.
یکشنبه 1392/04/2 03:25 بعد از ظهر
متاسفانه عدم درک این حقیقت، چند سالی است مانند موریانه به جان جریان اصولگرایی افتاده است، و این همان است که اشاره شد که برخی نمی‌توانند بین آرمان‌گرایی و واقع‌بینی جمع کنند؛ و به بهانه آرمان‌گرایی، واقعیات را نادیده می‌گیرند و در شرایط امام علی (ع)، شعارهای امام حسین (ع) را سر می‌دهند. آیا امیرالمومنین (ع) در دوره خلافت خود، شعارهای امام حسین (ع) را سر داد و به ۷۲ نفر بسنده کرد و گفت هر که می‌خواهد برود، برود؟ در همان داستان حکمیت خوب بیندیشید: آیا قبول حکمیت در آن شرایط جنگی با آرمانهای امیرالمومنین سازگار بود؟ چرا امیرالمومنین در جریان حکمیت، از فرد اصلح (ابن‌عباس یا مالک اشتر) صرف‌نظر کرد و قبول کرد که شخصی مثل ابوموسی اشعری (که حتی صالح هم نبود) به نمایندگی حضرت برود؟ آیا اینها با آرمانهای امیرالمومنین سازگار است؟ پس چرا به آنها تن داد؟

یادمان باشد: حضرت علی (ع) و همه ائمه اطهار (ع) می‌خواستند احکام خدا را در همین جامعه موجود، با همه نقاط ضعف و قوتش، پیاده کنند؛ و نباید به بهانه حسینی بودن، موقعیت‌های مختلف و رفتارهای بقیه ائمه (ع) را نادیده گرفت. بزرگترین آرمان‌گرای جهان، این اندازه واقع‌بین بود که ۲۵ سال سکوت کند و حتی اگر پای جبهه مخالف (نظام شاهنشاهی ایران آن زمان) به میان آید، به یاری کسانی که حق او را غصب کرده‌اند بر‌خیزد؛ وقتی هم که حکومت می‌کند آن همه چالش (از جمله، وجود خوارج در لشکر خود) را تحمل کند، تا بلکه تدریجا بتواند جامعه را به سوی سعادت حرکت دهد.
مخلص کلام یک کلام :مطرودین توسط امام خمینی دوباره هم طرد شدند
چهارشنبه 1392/03/29 10:49 بعد از ظهر

مطرودین توسط امام خمینی دوباره هم طرد شدند

.
طرفداران اقای مصباح گوش کنند با این روش تحجرتان نه تنها مردم را دین زده کردید .امروز معلوم شد مردم را سیاست گریز البته از رویه خودتان وبا عث ابرو ریزی اصولگراین هم شدید بنابر فرمایش دوستان شما که به طور انبوه اس ام اس کردند حدیث کسا خواندیم ولی رای جلیلی کمتر شد وچهارم شدند ظاهرا خدا خیر را در نیامدن شما ها قرار داد تا بقیه هم دین گریز نشوند رهبر قبل از اتخابات هم جواب شما را داد و فرمودند حتی فرزند من هم رای من را نمداند .ان وقت این ها مهر اق را درست کرده بودند واسم جلیلی را در ان گذاشتند که اقا طرفدار ایشان است .چقدر هزینه از رهبری کردید نمی گویم دوست نادان شما دشمن دانا بودید . ولی خوب رهبری صحبت کردند وشما را جدا کردند .البته حمایت جامعه مدرسین هم بی حکمت نبود تا نشان دهد رهبری با شما نیست .اگرنه یزدی واحمد خاتمی بدون اجازه رهبری اب نمی خورند چه برسه به بیانیه دادن ومدیریت جلسه مجدد برای بیانیه دادن .کسانی که زمان امام خمینی طرد شده بودند به خاطر ایستادن مقابل امام خمینی امروز هم دوباره مردم طردشان کردند .اگر سوابق اقای مصباح را در زمان امام خمینی ندارید بذارم!!!!!!!!
نامه ای به سعید جلیلی
چهارشنبه 1392/03/29 03:06 بعد از ظهر
به عنوان یک ناظر بیرونی و به دلایلی که عرض خواهم کرد، حضور شما در صحنه انتخابات را یکی از دلایل ناکامی جریان اصولگرا می‌دانم؛ هرچند همان‌گونه که در یادداشت قبلی (برای محمدباقر قالیباف) اشاره شد، قهرمان این ماجرا کسی جز محمود احمدی‌نژاد نیست؛ پدیده ای که رأی مردم را مصادره به مطلوب کرد، آن را سخاوتمندانه به پای «آقای بهاری» ریخت و با مدیریت آشفته و دامن زدن به اختلافات، بر کارآمدی جریان اصولگرا را بی اعتبار کرد؛ هرچند هرگز خود را اصولگرا ندانست!!... و اما دلایل :
۱.حضور شما در انتخابات، فضای مباحث را به سمتی برد که منجر به شکل‌گیری دو قطبی مرگ و زندگی در موضوع هسته‌ای شد و آراء خاکستری و خاموش را که نگران بن‌بست در مذاکرات و آینده تحریم‌ها بودند به سبد مذاکره کننده اسبق واریز نمود. توضیحات شما در خصوص فرایند مذاکرات و نقد عملکرد تیم اسبق، برای افکار عمومی اقناع کننده نبود و خواسته یا ناخواسته، بازی را به زمینی کشیدید که نه تنها برنده آن نبودید بلکه در میدان نبرد دیپلمات‌ها، آراء محمدباقر قالیباف را نیز که روند رو به رشدی داشت دچار ریزش شدید کردید.
2-باید پذیرفت که بخشی از حامیان شما به دلیل تندخویی سیاسی و برچسب زدن به این و آن، بیش از آن که رأی ساز باشند، رأی‌ریز هستند آن‌قدر با مفاهیمی چون «بصیرت» ، «انتخاب اصلح» و مشتقات «فتنه» کلنجار می‌روند و به سود خود مصادره می‌کنند که (با عرض معذرت) جامعه را دچار «تهوع سیاسی» می‌کنند.
چهارشنبه 1392/03/29 11:07 قبل از ظهر
ادم تازه میفهمه جهل مرکب یعنی چی!
خوب شد حضرت امام فرمودند که ما مامور به تکلیفیم نه مسئول نتیجه،وگرنه آقایان چگونه میخواستند کوته فکری و بی بصیرتی خودشونو توجیح کنن؟!!
میگن اگه ما رای نیاوردیم بخاطر این بود که هزینه میلیاردی نکردیم و وقتمون کم بود،ولی نمیگن که چطور 8 سال قبل با هزینه و وقت کم توانستید رای جمع کنید،نکته این است که مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمیشود،و این نکته را مردم عوام فهمیدند ولی برخی خواص اندر خم همان کوچه ی جهلند!!!

اینم آدرسش
http://webgardi.yjc.ir/fa/news/70262/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A2%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87-%D9%85%D8%B5%D8%A8%D8%A7%D8%AD-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA
سه شنبه 1392/03/28 11:59 بعد از ظهر
چرا همیشه حق با پناهیان است؟
http://rojanews.com/?p=7070
سه شنبه 1392/03/28 01:19 بعد از ظهر
چقدر بی ظرفیتین شما،اگه سال 88 مردم توی خیابون ریختن،بخاطر بی بصیرتی و بی جنبه بودن مرادشون بود،اگه اقای ولایتی و جلیلی و قالیباف هم میگفتن تقلب شده،ماها میریختیم بیرون و داد و قار راه مینداختیم،همونطوری که تا یکی از بزرگامون حرف میزنن یا کفن میپوشیم یا چماغ دست میگیریم!
اگه فحشی داریم باید به میر حسین بدیم که مردم رو شوروند،نه ادمهایی که ساده و از همه جا بی خبرن!
اگه سال 88 مردم توی خیابونا ریختن،فقط میگفتن تقلب شده،ولی الان ماها به روحانی فحش میدیم،از همین الان داریم پشت رییس جمهورمونو خالی میکنیم،بعد 4سال دیگه میگیم دیدی بلد نبودی کار کنی!
باید کنفرانس خبری دیروز رو میدیدی تا میفهمیدی غرور آفرینی یعنی چی...!
یک انسان،مخصوصا اگه طلبه باشه،باید شخصیت داشته باشه،باید تابع ولایت باشه،یعنی اگه رهبر یه حرفی زد،طلبه واسه خودش توجیح نکنه و حرف آقارو گوش بده
من به ولایتی رای دادم و الان هم محکم پشت رییس جمهورم می ایستم،همونطور که 8 سال پشت احمدی نژاد وایسادم
سه شنبه 1392/03/28 01:06 قبل از ظهر
امروز روزنامه جمهوری اسلامی خطاب به امام جمعه مشهد نوشته است که آقای علم الهدی امام جمعه مشهد در خطبه نماز جمعه ۱۷ خرداد ماه جاری گفته بود: “هرکس در انتخابات شرکت نکند به جهنم رفتنش قطعی است”.

اکنون که انتخابات ریاست جمهوری برگزار شده و طبق اظهارات وزیر کشور کل ایرانیان واجد شرایط رأی دادن ۱۹۲/۴۸۳/۵۰ نفر هستند و کل کسانی که در این انتخابات شرکت کرده و رأی داده‌اند ۱۵۶/۷۰۴/۳۶ نفر بودند، باید آقای علم الهدی تکلیف سیزده میلیون و هفتصد و هفتاد و هشت هزار و نهصد و سی و شش (۹۳۶/۷۷۸/۱۳) نفری را که رأی نداده‌اند روشن کند.

لازم می‌دانم توجه ایشان را به این نکته جلب نمائیم که از نظر اسلام، افراد به خاطر کوتاهی در انجام یک وظیفه شرعی به جهنم نمی‌روند هر چند باید به آنها تذکر داده شود در انجام وظیفه خود کوشا باشند. اسلام را فقط درصورتی که با زبان صحیح معرفی نمائیم موفق خواهیم بود، زبانی که مثبت است و مردم را به انجام وظایفشان تشویق می‌کند.
دوشنبه 1392/03/27 11:53 بعد از ظهر
به نظر شما مغز متفکر در انتخاب حسن روحانی که بود؟
در نظر سنجی شرکت کنید
http://molkesoleiman.mihanblog.com/
دوشنبه 1392/03/27 11:38 بعد از ظهر
به نظر بنده خدا بهترین مصلحت را برای نظام و ملت ما رقم زد .........
بنده با اینکه به آقای جلیلی رای دادم ولی از خیلی جهات بهتر شد که روحانی رئیس جمهور شد.
دیگه خبر از شلوغکاریهای سال 88 نیست؛
کسی نمیگه تو انتخابات تقلب شده و خیلی ها از تهمت تقلب چهار سال پیش خودشون به نظام، برگشتن و اعتراف دارن که نظام جمهوری اسلامی از آراء مردم صیانت کامل میکنه و دموکراتیک ترین انتخابات رو برگزار کرد؛
در واقع این رفسنجانیه که رئیس جمهور شده و نه روحانی! و چون شاهرگ اقتصادی مملکت تو دست رفسنجانیه، مردم کم کم باید شاهد بهتر شدن وضعیت اقتصادی باشن چون وضعیت سیاسی کشور باب میل رفسنجانی شده!!
دشمنان ملت ایران هم به سلامت انتخابات ایران اذعان کردن چون نظام نخواست با جابجا کردن حتی 300 هزار رای نتیجه رو به نفع اصولگرایان برگردونه؛ چه برسه به تقلب 11 میلیونی!!!!!!!!!!!!!!!!
و ... که حوصله نوشتنشو ندارم!!!
مدعیان پرگوی بصیرت بخوانند
دوشنبه 1392/03/27 07:22 بعد از ظهر
http://rojanews.com/?p=6961
مغز متفکر در انتخاب روحانی که بود؟
یکشنبه 1392/03/26 03:28 بعد از ظهر
به نظر شما مغز متفکر در انتخاب حسن روحانی که بود؟
در نظر سنجی شرکت کنید
http://molkesoleiman.mihanblog.com/
مدیریت سایت شخصا منونم.. تو هم رییس جمهور خوبی میشدی چون نشان دادی شما هم شخصیت معتدلی داری
یکشنبه 1392/03/26 03:12 بعد از ظهر
دوستان با هر عقیده ای بیایید یک تشکر اساسی از مدیریت سایت بکنیم .که برای ما فرصتی فراهم کرد با هر عقیده ای در این سایت فعالیت کنیم. می دونید سالها خود من این حرفها در دلم بود اما به خاطر محیطی که بعضیها در حوزه ایجاد کرده بودم اصلا دل ودماق ابراز ان را نداشتم چون با برخوردهای متحجرانه که نشان از عدم اگاهی وشستشوی مغزی توی فلان موسسه کذایی داشت . روبه رو می شدم اما اینجا حرف دلمان را زدیم خوشبختانه در کشور هم چنین محیطی با امدن اقای روحانی فراهم شد . البته ایشان شخص معتدلی هستند با افراط از دوطر ف مخالفند کشور ما این چنین شخصی را لازم داشت خوب بالاخره رییس جمهور ریس جمهور 70 میلیو ن ایرانی است نه 22 میلیونی که به افکار شبیه هم روحانی ورضایی رای دادند ونه 13 میلیونی که اصلا تو انتخابات شرکت نکردند وحتی خاتمی را هم قبول ندارند ونه 4 میلیونی که به افکار جلیلی رای دادند .ریس جمهور همه است .پس فهمیدید چرا یک نفر معتل باید می امد به نظر من از اصول گرا ها هم ولایتی معتدل بود .با افراط مخالف بود ..
مدیریت سایت شخصا منونم.. تو هم رییس جمهور خوبی میشدی چون نشان دادی شما هم شخصیت معتدلی داری
یکشنبه 1392/03/26 03:12 بعد از ظهر
دوستان با هر عقیده ای بیایید یک تشکر اساسی از مدیریت سایت بکنیم .که برای ما فرصتی فراهم کرد با هر عقیده ای در این سایت فعالیت کنیم. می دونید سالها خود من این حرفها در دلم بود اما به خاطر محیطی که بعضیها در حوزه ایجاد کرده بودم اصلا دل ودماق ابراز ان را نداشتم چون با برخوردهای متحجرانه که نشان از عدم اگاهی وشستشوی مغزی توی فلان موسسه کذایی داشت . روبه رو می شدم اما اینجا حرف دلمان را زدیم خوشبختانه در کشور هم چنین محیطی با امدن اقای روحانی فراهم شد . البته ایشان شخص معتدلی هستند با افراط از دوطر ف مخالفند کشور ما این چنین شخصی را لازم داشت خوب بالاخره رییس جمهور ریس جمهور 70 میلیو ن ایرانی است نه 22 میلیونی که به افکار شبیه هم روحانی ورضایی رای دادند ونه 13 میلیونی که اصلا تو انتخابات شرکت نکردند وحتی خاتمی را هم قبول ندارند ونه 4 میلیونی که به افکار جلیلی رای دادند .ریس جمهور همه است .پس فهمیدید چرا یک نفر معتل باید می امد به نظر من از اصول گرا ها هم ولایتی معتدل بود .با افراط مخالف بود ..
الهی
یکشنبه 1392/03/26 12:45 بعد از ظهر
اگه یه ذره اندیشه کنید اگر هم اصولگراها یک فرد را داشتند بازم رواحانی رای می اورد و ربطی نداره به اتحادشون
شما حساب کنید تمامی رای اصولگراها برای مثلا جلیلی بود باز فرقی در جریان انتخابات نمیکرد
عبدالله
یکشنبه 1392/03/26 01:30 قبل از ظهر
مردم وقتی از رای دادن به شخصی ها خیر ندیدند، دوباره به روحانیت اقبال کردند. می توانید این حقیقت را از رای دهندگان به آقای روحانی هم بپرسید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

onLoad and onUnload Example